icon

Google Classroom

6.4.181.03.30 için
Android

3.6

22

Google sayesinde sınıfınızdaki ICT için yeni olasılıkları ortaya çıkar

2.2M

Bu uygulamayı oyla

Google sayesinde sınıfınızdaki ICT olanaklarını geliştirin ve artırın.

Google Classroom, Google tarafından geliştirilen bir uygulamadır. Aynı okuldaki öğretmenler ve öğrenciler her zaman daha kolay bir şekilde iletişimde kalabilirler. Ayrıca eğitim merkezleri ve herhangi bir kar amacı gütmeyen kuruluş için ücretsizdir.

Google Classroom'u kullanmak çok basit. Öğretmen olarak kayıt yaptıran kullanıcılar kolaylıkla öğrencileri, doğrudan e-posta yoluyla veya özel bir erişim koduyla ekleyebilirler. Yani, birkaç dakika içinde, tüm sınıfınızı oluşturabilirsiniz.

Google Classroom'un güçlü yönlerinden biri çok fazla kağıttan tasarruf yapmanızı sağlamasıdır. Çünkü, sınıfınızın ihtiyaç duyabileceği herhangi bir iş veya belge dijital olarak burada sunulabilir. Bu şekilde süper organize olacaksınız ve son ödev teslim tarihleriyle ilgili herhangi bir sorun yaşamayacaksınız veya öğrencinizin ödevlerinden birini kaybetmeyeceksiniz.

Google Classroom, kullanımı kolay ve güvenli bir uygulamadır. Bu sayede öğrenciler ve öğretmenler, iş ve çalışma için kullanabilecekleri rahat ve verimli bir sanal ortama sahip olurlar.
Erika Okumura tarafından
Gereksinimler

Android 4.1 ya da üst sürümü gerektirir.

X